ПРО "ЧЕРВОНИЙ" РІВЕНЬ

ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

В СУМСЬКІЙ  ОБЛАСТІ З 24.03.2021 РОКУ

Організація роботи закладу дошкільної освіти№5 здійснюється у відповідності до постанов Головного державного  санітарного лікаря України від 24.08.2021 №8 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та від 22.08.2020 №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

№ 136 від 27.08.2021 Постанова №8 Від 25
Adobe Acrobat Document 322.0 KB

МОЗ ОПРИЛЮДНИЛО НОВУ ІНСТРУКЦІЮ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (COVID-19)

Постанова_ГДСЛУ_№55.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

ПРО МАСКИ

Вірус не літає в повітрі сам по собі, він мандрує в краплинках вологи, які виділяє хвора людина. Маска допомагає затримати ці краплини і перешкоджає поширенню віруса.

 

  Ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції в нашій країні значно погіршилась. Проте дитячі садки продовжують працювати, але у режимі адаптивного карантину.

  В нашому садочку працівники закладу чітко дотримуються всіх умов задля запобігання поширенню COVID-19. Дуже важливо, щоб батьки також усвідомлювали свою роль у цьому процесі.

  Отже, пропонуємо перелік важливих кроків для батьків, які допоможуть захистити себе та своїх дітей від зараження респіраторними вірусами:

1. Тримайте дітей вдома, якщо вони захворіли. При найменших ознаках захворювання - головна біль, нежить, почервоніння горла, біль у животі чи суглобах, нудота і т.д., тобто - при НАЙМЕНШИХ ознаках захворювання - залишайте дитину вдома і задля її вдасної безпеки, і безпеки інших дітей та безпеки персоналу, що працює з дітьми!

 Чому це важливо?

Дітям потрібний відпочинок і час, щоб одужати. Без достатнього відпочинку, вашій дитині може знадобитися більше часу, щоб відчути себе краще. Дорослим і дітям з ослабленою імунною системою, часто потрібно ще більше часу, щоб відновитися. Крім цього, тільки так можна не допустити зараження інших.

2. Нагадуйте дітям про необхідність завжди прикривати рот під час кашлю і чхання. Пересвідчіться, що ваші діти вміють і знають як правильно прикривати ніс і рот, коли вони кашляють або чхають.

3. Контролюйте, аби дитина правильно мила руки.

Переконайтеся, що ваші діти ретельно і часто миють руки з милом і водою.

Якщо мило і вода недоступні, дайте їм дезінфікуючий засіб для рук.

Поясніть чому треба так діяти і навчіть дітей мити руки, перш ніж торкатися очей, носа або рота.

4. Очищуйте дезінфікуючими засобами поверхні та предмети, до яких часто торкаєтесь і ви, і ваша дитина. Це іграшки, столи, дверні ручки, поручні, клавіатура комп’ютера, телефони і планшети.